Ceny

Přihlaste se do našeho pořadníku. V případě zájmu pište na [email protected], nebo volejte na 602411714

Co můžete očekávat: – ucelený obytně rekreační objekt s chráněnou zahradou s parkovou úpravou. V malé obci vzdálené 3 km od Nymburka, s pravidelným autobusovým a vlakovým spojením na Prahu a Nymburk. Jsme ryze soukromou společností, nejsme příjemci dotací a tak nejsme ničím limitováni. Proto ani my Vás nebudeme v ničem limitovat, jsme Vám k ruce pokud to budete potřebovat,  vše ostatní je plně ve Vaší kompetenci.

–  U nás lze také čerpat příspěvek na bydlení,  dle výše důchodu, může být příspěvek ve výši až 9000 Kč za měsíc. Pro základní orientaci výše příspěvku na bydlení,  použijte kalkulačku viz níže.

https://www.penize.cz/kalkulacky/prispevek-na-bydleni

co očekáváme : seniora, který dokáže komunikovat s orgány státní zprávy, je schopen si sám brát své léky a je celkově soběstačný v běžném životě. Pomoc správce si prosím představte zhruba tak, že se jedná o hodinového manžela a taxikáře v jednom. Nejsme vybaveni pro vozíčkáře.

– volnočasové aktivity, procházky po okolí, kousek od našeho areálu vyvěrá pramen Poděbradky  možnost setkání a společný program s dětmi z místní mateřské a základní školy, pravidelné schůzky místního klubu důchodců

– v pracovní dny je pro Vás k dispozici správce, který spravuje celý objekt a zajišťuje pro Vás veškeré služby, (krom služeb asistenčních dle zákona). Navíc se stará  i o vaše pohodlí a spokojenost a který Vám zajistí jídlo na celý týden, pomůže s veškerou administrativu.  Odveze Vás v předem domluvený den na nákup, nebo pokud budete potřebovat k lékaři, pro léky, zprostředkujeme veškeré sociální  a asistenční služby, včetně základního sociálního poradenství. Zajišťujeme i úklidové práce v bytech.

– byty jsou vybaveny koupelnou (sprchový kout) s WC , kuchyňskou linkou s dvouplotýnkovým vařičem a digestoří, vestavěnou skříní, připojením na lednici a pračku, samozřejmostí je přípojka na internet a televizi, každý byt má přímý východ na vlastní zahrádku cca 20 m2.

– každodenní dovážku obědů za cca 100 Kč, kdy si můžete ve všední dny vybírat ze 3-4 jídel, porce jsou tak velké, že vystačí na dvě plnohodnotná jídla. odběr jídla je nepovinný.

– zajištění výletů nebo zájezdů dle Vašeho přání

– společenskou místnost s vybavenou knihovnou a společnou kuchyní, kde si můžete společně moci vařit nebo třeba péct vánoční cukroví

– vybudovali jsme na přání klientů odpočinkový altán a kolárnu

Ceník k datu 1.6.2024   :   

Typ Byt 1+kk Byt 1+kk Byt 2+kk
Výměra 33 m² 31 m² 47 m²
Nájem vč. služby správce pro 1 osobu  14600 Kč 14300 Kč 18200 Kč
Vodné stočné* 250 Kč 250 Kč 250 Kč
Elekřina platí se zvlášť dodavateli el. en. * 800 Kč 800 Kč 1200 Kč
Služba správce pro druhou osobu byt 2+kk +2100 Kč
Celkem cena bydlení bez. elektrické energie  14400 Kč 14100 Kč 18450 Kč
Parkování vozu 350 Kč 350 Kč 350 Kč
 

*Bude vyúčt. dle skutečnosti (jedná se o prům. zálohu za prům. spotřebu )

Služba správce je nedílnou součástí nájmu

Požadujeme kauci ve výši 18tis Kč u bytů 1+KK a u bytu 2+KK  kauce 25tis Kč

V případě zájmu volejte na mob. 602411714 p. Borovička